PROJELER

Birbirinden eşsiz klasik mobilya tasarımı, üretimi ve satışı ile yarım asrı geride bırakan Afşar Mobilya A.Ş. Buket Hostalı yönetiminde faaliyet gösteren proje departmanı ile ürünlerinin tamamında kendi çizğilerini yaratan, butik tarzda kişiye özel klasik grupları talep edilen projelere uyarlayan profesyonellik ile sayısız ülkede eşsiz klasik mobilya destekli projelere imza atmıştır.

Özellikle son yıllarda ultra lüks tasarımları ile otel tasarımıuyğulaması, villa iç tasarımı ve uyğulaması, klasik tarzda ofis iç mekan tasarımları konusunda bilinen ve aranan tasarım firması konumuna erişmiştir.

buket-hostali-afsar

Proje timinin teknolojiyi yakından takibi, insan sağlığı, estetiksel görümü, kullanım süre kalitesi gibi ana kriterlerin yer aldığı incelemeler ve araştırmalar neticesinde, Türkiye de ilk uyğulanabilecek özellikte doneleri projelerine enteğre edebilmekte olması; Afşar Mobilya Dekorasyon biriminin örnek alınan, projelerde fikrine başvurulan otorite olmasına olanak sağlamıştır.

Günümüz döşeme kumaş trendleri, otel duvartavan uyğulamaları konusunda hep ilk örnekleri hayata geçirmiş olması ve yarım asırlık tecrübesine, üçüncü kuşak yönetim kadrosununda ki genç bakış açısının birleşmesi neticesinde işte bu göz kamaştırıcı klasik proje koleksiyonuna ulaşmıştır. Aşağıda sizin için derlediğimiz klasik tarzda bir kaç örnek uyğulamasını umarız zevkle incelersiniz.